Facebook ile Para Kazanmak Güncel ( Kazanay.Com)

İnternetten Para Kazanma Malum Yazar 1.326 okunma

kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci92jpg
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir reklam ağı olan Kazanay.com un tanıtımını yapacağım. Sistem çok basit işliyor. Önce facebook hesabınızla sitede üyelik açıyorsunuz. Ardından reklamları paylaşıp para kazanıyorsunuz. Paylaştığınız reklamlara üye olan her kullanıcı için ödeme yapıyorlar. Şimdi sizler için hazırladığım resimli anlatıma geçelim ;

Öncelikle www.kazanay.com adresine giriyoruz. Açılan sayfada Oturum Aç butonuna tıklayıp Facebook hesabımızla sisteme kayıt oluyoruz.(Facebook ile giriş yaparken uygulamaya izin vermeyi unutmayın)

kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci

Ardından sisteme üye olduktan sonra karşınıza böyle bir sayfa geliyor. Hemen açılan sayfanın üstünde üyelik bilgilerimizi güncellememiz için uyarı veriyor. Tıklayıp güncelleme sayfasına gidiyoruz.

kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci2jpg

Hemen ardından açılan sayfada üyelik bilgilerimizi ve ödeme bilgilerimizi güncelliyoruz.  Ardından değişiklileri kaydet butonuna tıklayıp kaydediyoruz.

kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci3jpg

Üyelik bilgilerimizi güncelledikten sonra üst menüden Kazanmaya Başla yazan yere tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra açılan sayfada biraz aşağı indikten sonra  Paylaşılabilir Aktif Gönderiler başlığı altında aktif reklamlardan istediğinizi seçip paylaşıyorsunuz.

kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci4jpg

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi her reklamın yanında getireceğiniz üye için size ödenecek ücretler yer almaktadır. Onun hemen yanında paylaş butonu ve reklamın altında Paylaşım Linkiniz bulunmaktadır. Paylaşım linkinizi Facebookta paylaşıp getirdiğiniz üye için para alıyorsunuz.

kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci5jpg

Paylaş butonuna basarsanız sizi facebooka yönlendirir ve paylaşmanız için yeni bir sayfa açar.

kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci6jpg

Ardından kazançlarınızı detaylı olarak takip etmeniz için üst menüden Kazançlarınız bağlantısına tıklıyoruz ve açılan sayfada hangi kampanyaya ne kadar üye getirdiğiniz ne kadar para alacağınız gibi bilgiler yer alıyor. Eğer 50 TL ödeme alt limitini geçerseniz ödeme talep ediyorsunuz.

kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci7jpg

50 TL ödeme alt limitini geçtiyseniz üst menüden Para Çek bağlantısına tıklıyorsunuz. Ardından yeni ödeme talebi gönder butonuna tıklıyorsunuz.

kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci8jpg

Yeni ödeme talebi gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme bilgilerinizi gireceğiniz alanlar çıkıyor. Ardından ödeme bilgilerinizi yazıp Ödeme Talebimi Doğrula butonuna tıklıyorsunuz.

 
kazanay.com-para-kazanmak-siberyazilimci9jpg
 
 

Ardından ödeme talebimizi gönderiyoruz ve ödeme talebiniz inceleniyor ardından işleme alınıyor ve en son olarak ödemeniz belirttiğiniz ödeme bilgilerine kesintisiz bir şekilde yapılıyor.

 

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA BASABİLİRSİNİZ.

btn_siteye_git

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir