Hungry Shark Evolution v6.1.2 Sınırsız Can Kilitler Açık Apk + Mod İndir

Hileli Apk Malum Yazar 59 okunma

Hungry Shark Evolution v6.1.2 Sınırsız Can Kilitler Açık, yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız aç köpek balığı ile bulunduğunuz açık sularda avlanmak, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaya çalışmaktır.

 Hungry Shark Evolution içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, robot köpek balığı açık, secret arena açık, Kempy Lab aktif hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz köpek balığını satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip, özel yeteneklere sahip olabilirsiniz.

Geniş oyun evreni, keşfedilmeyi bekleyen gizli bölgeler, özel yeteneklere sahip köpek balıkları ve dahası sizleri bekliyor. Hungry Shark Evolution v6.1.2 sürümünde The Meg filminin teması hakimdir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joytick veya sensör yardımıyla sağlanmaktadır. Hungry Shark Evolution Play Store’da 6.00.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUM;
1-Apk İndirin
2-Apk Kurulumunu yapın
3-Oyunu açınHungry Shark Evolution v6.1.2 Sınırsız Can Kilitler Açık Apk + Mod İndir

TIKLA APK İNDİR

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir