MORTAL KOMBAT X v1.6.1 Mega Mod APK + DATA İndir (Güncel)

android Malum Yazar 409 okunma

screen520x924

En iyi geliştirici ünvanına sahip olan Warner Bros. International Enterprises’in Google Play Store’de yayınlamış olduğu Morbat Kombat X’i bilmeyen yoktur.Özellikle Konsol Platformlarda oldukça sevilen Mortal Kombat,”X” sürümü ile oldukça beğeni toplayacaktır.Oyuna girdiğinizde size rastgele 4 adet karakter vermektedir ve oyunlarda 3 kişilik takımlar halinde savaşıyorsunuz.Injustice: Gods Among US & Batman Arkham Origins ile aynı dinamiklere sahiptir.Oyunda her karakterin kendine özel becerileri ve dövüş teknikleri vardır…

Oyunda çeşitli özellikler mevcuttur,bunlardan bazıları koleksiyon oluşturmak,karakterini geliştirmek & seviyesini arttırmak,Yetenek güçlerini geliştirmektir.Bunların dışında oyunda Gümüş,Bronz,Altın olmak üzere 3 farklı kart tipi bulunmaktadır,en iyi karakterler & en güçlü karakterler Altın kart tipinde bulunmaktadır.Onun ardından Gümüş kart tipi sonra da Bronz kart tipi gelmektedir.

Oyunun Diğeri Özellikleri;

– 3’e 3 Dövüş: Oyunda en beğendiğiniz Mortal Kombat savaşçılarınızı alıp takımınızı kurduktan sonra savaşa başlayabilirsiniz.
– Özel Karakterler: Oyunda Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac vs… gibi bir çok özel karakter bulunmaktadır.Ateşli Cassie Cage,Kana Susamış Kotal Han ve Gizemli Kung Jin karakterini kullanarak Mortal Kobat X’i keşfedin.
– X-RAY Saldırı: X-Ray saldırı sistemi ile size gerçek bir dövüş deneyim sunan Mortal Kombat,size ölümler getirecektir.
– Rekabet Ortamı: Hayatta kalma ve Süreli saldırı modlarında kana susamış düşmanlarla zamana karşı savaşıp arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara ne kadar korkusuz olduğunuzu ispatlayın.

Hangi Hileler Var ?

– Sınırsız Ruh.
– Sınırsız Altın.
– Sınırsız Müttefik Puanı.
– Tek vuruşta öldürme.
– Sınırsız Enerji Kartı
– Hızlı Skill barı doldurma.
– Anti-Ban
– Lisans Doğrulama Kaldırıldı.

Mortal Kombat X Android

unnamed (1)

unnamed

————————————————————–
MORTAL KOMBAT X v1.6.1 Mega Mod APK + DATA İndir
———————————————————————

siberyazilimciapkindir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yılmaz Aşan {Malum Yazar}

“MORTAL KOMBAT X v1.6.1 Mega Mod APK + DATA İndir (Güncel)” üzerine 1 yorum

  1. mahsum dedi ki:

    online oynayabiliyormuyuz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir