Turkcell Bedava 1 GB İnternet 2018 Yapmak

Bedava internet Malum Yazar 163 okunma

Merhabalar bu yazımızda sizlere Turkcell 1 GB Bedava İnternet nasıl yapabilirsiniz.Onu anlatacağım işlemler çok basit turkcell kendi çıkarmış olduğu bir uygulamayı indirip kullanmanızı istiyor ve size hediye internet veriyor her zaman ki gibi Turkcell’in bedava internet dağıtma bonkörlüğünün hiç bir öperatör önüne geçemiyor :).

İşlemler çok basit aşağıda vermiş olduğum apk dosyasını telefonuna kurup Dergilik uygulamasına giriş yapın.Ve Turkcell Mobil Verisi ile herhangi bir dergilik indirin.Ben wifi ile onlarca kez denememe rağmen gelmedi o yüzden mobil veri ile giriş yapmanızı tavsiye ediyorum.

Hediye 1GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir.  Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.

Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir.  Kampanyadan yararlanmak için son bir yıldır Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapılması gerekmektedir.  Son bir sene içerisinde uygulamaya kampanya öncesinde giriş yapmış kişiler kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Dergilik servisine abone olma koşulu yoktur.  Bu kampanyadan bağımsız, tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik‘te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş bireysel Turkcell aboneleri, tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden Dergilik’teki yüzlerce dergiyi ve gazeteyi keyifle indirip okuyabilirler. 

 


Turkcell Bedava 1 GB İnternet 2018 Yapmak
——-
DERGİLİK SON SÜRÜM APK İNDİR

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir